SilverMint Makuch2000

Mam na imię Magda i od ponad dwudziestu lat działam w branży turystycznej.

Nie zapisuję liczby odwiedzonych miejsc na świecie i w Polsce, ale w ciągu tych lat uzbierało się ich setki. Od kilku lat w podróżach towarzyszą mi dzieci, a wyjazdy są nie tylko sposobem na wspólne spędzenie wolnego czasu. To także, a może przede wszystkim, lekcje historii i przyrody oraz nauka tolerancji, szacunku i otwartości na świat.

Jestem autorką przewodnika “Mój nieoczywisty Dolny Śląsk”. To interaktywny e-book, który stał się inspiracją dla setek Czytelników, którzy pragną odkrywać mój region i jego mniej znane zakamarki. To szereg miejsc, których nie ma w popularnych przewodnikach.

Na blogu, w poszczególnych kategoriach, znajdziesz relacje z naszych wypraw w poszukiwaniu ciekawej przyrody, tajemniczych miejsc i sporo aktywności na świeżym powietrzu. Sporą część naszych wyjazdów stanowią wyjścia w góry z dziećmi, także w poszukiwaniu minerałów oraz zimowe szaleństwo na nartach. To moje pasje od najmłodszych lat.

Szczególnie często na trasie naszych wycieczek są zamki i pałace. Nie tylko te odnowione, piękne i błyszczące, ale także te zaniedbane i opuszczone, często w tragicznym stanie. Chcę pokazać je, póki jeszcze są…

Jako wrocławianka czuję się w obowiązku przedstawić moje miasto. W tym celu stale uzupełniam kategorię “Wrocławskie Spacery” z naszymi ulubionymi miejscówkami.

Wychodzę z założenia, że nie trzeba wielkich, dalekich egzotycznych podróży, aby nauczyć dzieci (i siebie!) odkrywania i obserwowania świata, a największe skarby można znaleźć na “własnym podwórku”.

Zapraszam także na mój profil na Instagramie, gdzie publikuję relacje z wyjazdów i ciekawych aktywności, które urozmaicają rodzinną codzienność.

SilverMint Makuch2000 Instagram
Odwiedź mój profil na Instagramie

Współpraca

Od 2000 roku zawodowo zajmuję się działalnością w branży turystycznej i eventowej. Z wykształcenia jestem geografem, menadżerem turystyki oraz komunikacji społecznej. W ramach projektów związanych z moim blogiem i social mediami, współpracuję z obiektami turystycznymi (noclegi, atrakcje), organizacjami turystycznymi, urzędami oraz lokalnymi grupami działania. Podejmuję się promowania inicjatyw i produktów przewidzianych dla rodzin i dzieci, edukacyjnych, czy ekologicznych. W sprawie współpracy napisz do mnie na: pytania@silvermint.pl.

SilverMint blog podróżowanie z dziećmi
Wróć na stronę główną