Hej, tu Magda,

witaj na moim blogu.

Blog Silvermint.pl obejmuje tematy związane z podróżowaniem z dziećmi. Polecam miejsca i sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Poznawanie świata z dziećmi zaczynamy od naszej najbliższej okolicy i pięknych zakątków Dolnego Śląska. Nie trzeba dalekich podróży, aby nauczyć dziecko odkrywania i obserwowania świata.

Skupiam się na poszukiwaniach ciekawej przyrody, tajemniczych miejsc i ciekawych aktywności na świeżym powietrzu. Omijam tłoczne, modne kurorty, parki rozrywki i sale zabaw.

Stubaier Gletscher dzieci na lodowcu

Bardzo lubię nasze wypady w góry. Latem zdobywamy kolejne punkty do odznaki GOT, a zimą oddajemy się białemu szaleństwu. Całą rodziną! Po ostatnim sezonie narciarskim stwierdziłam, że niestety, ale obstawiam tyły.

Od 20 lat mieszkam we Wrocławiu. Wciąż znajduję tu wiele ciekawych zakątków, do których warto wybrać się z dziećmi. Napisałam przewodnik "Wrocławskie Spacery" z naszymi ulubionymi miejscówkami.

Moje Czytelniczki i Czytelnicy doceniają moje porady i bardzo mnie to cieszy. Utworzyłam Bibliotekę SilverMint, w której zamieszczam tematyczne check-listy oraz podróżnicze kolorowanki. Każdego miesiąca dodaję do biblioteki nowe, bezpłatne materiały do pobrania.


Współpraca

Od 20 lat zawodowo zajmuję się działalnością w branży turystycznej. W ramach projektów związanych z blogiem i social mediami, współpracuję z obiektami turystycznymi (noclegi, atrakcje), lokalnymi grupami działania i organizacjami turystycznymi. Podejmuję się promowania inicjatyw i produktów turystycznych przewidzianych dla rodzin i dzieci, edukacyjnych, czy ekologicznych. W sprawie współpracy napisz do mnie na: pytania@silvermint.pl.